Geoblog.pl    joofie    Podróże    Chica mexicana    Wioska rybacka. The fishing village.

Wioska rybacka. The fishing village.

Meksyk
Meksyk, Topolobampo

Dostaniesz sie tam z Los Mochis jednym z autobusow w ciagu pol godziny. Za bilet placisz wysiadajac.

Juz 3 min. od 'centrum' oczarowal!!! nas widok oceanu i zanurzonych w nim pagorkow. Od razu zakochalm sie w tej miejscowosci.
Z Topolobampo juz zawsze bedzie mi sie kojarzyc wszytko to co najlepsze.
To malutka wioska rybacka, ktora mozna zobaczyc w ciagu 20 min. Ludzie buduja domy nad brzegiem oceanu (doslownie) a lodek jest tyle ile samochodow (generalnie niewiele). Miejscowi zajmuja sie glownie rybolostwem. Mozna ich zobaczyc tkajacych sieci rybackie na ulicach.
Tutaj ludzie sa bardzo mili, nigdzie nie pedza, lowia te swoje ryby i sie usmiechaja. Delfiny radosnie pluskaja w wodzie a pelikany patrza na to wszytko zyczliwym okiem:)

Moim zdaniem Topolobampo jest bardzo niedocenione w przewodnikach.

Polecam!!!

Miguel
Miguel - 2008-11-20 08:19
para mi amor no me arepiento mi mejor experencia cada momento es maravillaso a tu lado y no pienso en el tiempo y no quiero que nunca se termine este sueno te amo muchooooooooooooooooooo

Justyna tż
Justyna tż - 2008-11-21 09:43
ke???jowitko proszę przetłumaczyć kolegę;)uściski od nas!!!!

Paulina D.
Paulina D. - 2008-11-22 16:45
A kto to jest ten Pan?

iw.
iw. - 2008-11-23 20:23
Fajucha, tylko żebyś jeszcze dala jakiś znak życia. Co z Twoim tel?

Tadeusz
Tadeusz - 2008-11-25 00:08
adsfujyh sadfo dfjoo asdlkfj hhhhawea adsf a, dasf.A asodfa saldf

A co tez sobie cos napisze ze nikt nie bedzie rozumial, hehe

JJ
JJ - 2008-11-25 23:14
wiecej fotek ziomek :)) w ogole to napisz mi maila z twojego maila bo nie mam chyba.. pozdro!

joofie - 2008-11-29 04:18
Zaczne od maila: joofiev@hotmail.com
Kuba zdjec bedzie wiecej, tylko czesto mam kolpoty z netem. Przez ostatnich szesc dni nie moglam go w ogole znalezc a jak juz znalazlam, to otworzenie dwoch maili zajelo mi 30 min. Cierpliwosci porfavor :)

Ten pan to najlepszy towarzysz podrozy, jakiego moglam sobie wymarzyc. Nazywa sie Miguel i jest Mexicano. Jego zdjecie juz sie smazy i niedlugo go zobaczycie:)

Tadek slownik w reke i smigaj:) Z checia przetlumacze sobie to co napisales, tylko nie wiem do ktorego slownika mam siegnac ;)

Basia Tynek
Basia Tynek - 2008-12-13 22:29
Ty bestio ! "Towarzysz podróży" tak?! Mam nadzieje że jesteś tak szczęśliwa jak na zdjęciach!!!

joofie - 2008-12-15 16:48
Jestem Basiu:)