Geoblog.pl    joofie    Podróże    Chica mexicana    Salsa night

Salsa night

Meksyk
Meksyk, Puerto Vallarta

Tutaj imprezy zaczynaja się bardzo pozno. Ludzie schodza się około godz. 23 i bawia się do samego rana. Mialam mozliwosc pojsc na prawdziwa meksykanska impreze i zobaczyc zawody w tancu Slasy. Wykorzystalam okazje:)

Dop. 12.2008.: Jak sie okazalo na tej imprezie poznalam Miguela - mojego towarzysza podrozy:)

--------------------------------

Here partys begin quite late. People are coming over to the party’s place about 11 pm and they’re partying until the morning next day. I’ve had an opprunity to join real mexican pary and to see Salsa competition. I took the chance, of course:)

!!!
!!! - 2008-10-20 07:25
Czy to geoblog, czy taniec z gwiazdami?

iw.
iw. - 2008-10-20 13:55
Geoblog to miejsce, gdzie znajdują się relacje osób poznających nowe zakątki świata - ich krajobrazy, ludzi oraz kulturę. A meksykański "taniec z gwiazdami" jest, a jakże, częścią kultury. Aż dziw że pan/i !!! nie skomentował/a zdjęcia tortilli....( Czy to geoblog czy Pascal po prostu gotuj).
Jofito chicito zdjęcia +++, jestem na TAK.

Kaśka
Kaśka - 2008-10-20 16:27
Malenia w koncu fotki:)pięknie:)moge wpasc do Ciebie;)??

Basia
Basia  - 2008-10-21 20:06
ooooo Joofik ! Zaadroszcze i podziwiam Cię, chciałabym mieć tyle odwagi i podróżować! Niesamowite zdjęcia! I kto by pomyślał moja Jowitka włóczy się po świecie!! Pozdrawiam...
P.S. Jak będe w pobliżu to zaglądne :P hehe

joofie
joofie - 2008-10-22 05:28
Geoblog. A nie wyglada? Zdarzylo sie, ze pomieszkam sobie w Meksyku chwile i wlasnie pozanje kulture tego kraju. Jakby pan/i nie wiedzial/a Slasa jest bardzo zwiazana z ta kultura!!! Na zdjeciach Salsa night w jednym z meksykanskich klubow Salsy z muzyka na zywo oraz profesjonalisci w swoich strojach. Tutaj ludzie lubia tanczyc, co widac po ilosci takich klubow. Nie uswiadczysz tego w Polsce. Zapewniam:) I proponuje zobaczyc to na wlasne oczy:)

joofie
Jowita Veith